اخبارواحد آموزش

آغاز ثبت نام کلاسهای تابستانی با عنوان «بهترین تابستان عمر من» در کاشان

ثبت نام کلاس های آموزش قرآن و نهج البلاغه ویژه فصل تابستان با عنوان«بهترین تابستان عمرمن» توسط موسسه امیرالمومنین علیه السلام کاشان در این شهرستان آغاز شد.

حجت الاسلام حسن زاده گفت: با هدف ایجاد بستر مناسب برای استفاده بهینه همه گروه های سنی اعم از نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان از اوقات فراغت خویش، موسسه امیرالمومنین علیه السلام برای چهاردهمین سال متوالی به برگزاری کلاس های ویژه فصل تابستان در شهرستان کاشان اقدام کرد.

وی با اشاره به کلاس هایی که در تابستان امسال ویژه خواهران و برادران برگزار می گردد، افزود: روخوانی قرآن کریم، خطابه خوانی، اشاره قرآن و نهج البلاغه، نقاشی و قصه گویی با موضوع قرآنی و حفظ جز ۳۰ از جمله کلاس های در نظر گرفته شده برای نونهالان می باشد.
مدیر عامل موسسه امیرالمومنین علیه السلام با اشاره به کلاس های ویژه نوجوانان ادامه داد: روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، حفظ سوره بقره و حفظ جز ۳۰از جمله کلاس های آموزشی برنامه ریزی شده برای این گروه سنی است.
وی خاطر نشان کرد: حفظ قرآن کریم، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه، روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه، حفظ سوره بقره، حفظ جز ۲۹ و ۳۰، حفظ حکمت های نهج البلاغه، تجوید و صوت و لحن، همسرداری و تربیت فرزند از کلاس های در نظر گرفته شده ویژه بزرگسالان می باشد.
حجت الاسلام حسن زاده هم چنین با بیان اینکه موسسه امیرالمومنین علیه السلام به برگزاری کلاس های تابستانی برای برادران ویژه سنین ۷ تا ۱۶ سال اقدام نموده است؛ گفت: روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، حفظ جز ۳۰، مفاهیم نهج البلاغه، حفظ حکمت های نهج البلاغه، صوت و لحن، تجوید و آموزش مداحی از کلاس های در نظر گرفته شده با محتوای قرآنی این دوره به شمار می رود.
مدیر عامل موسسه امیرالمومنین علیه السلام با تاکید بر حضور مربیان مجرب همراه با الگوهای جدید آموزشی در این کلاس ها تصریح کرد: تنیس، والیبال، ژیمناستیک و رزمی از کلاس های ورزشی در نظر گرفته شده و رباتیک، چرتکه و روبیک از جمله دیگر برنامه های آموزشی فصل تابستان ویژه برادران می باشند که دانش آموزان می توانند با ثبت نام در هر یک از این کلاس ها از تخفیف ویژه دانش آموزی برخوردار شوند.
یادآوری می شود بانوان علاقه مند می توانند با مراجعه به شعبه یک خواهران به آدرس خیابان اباذر، جنب ساختمان مرکزی شهرداری، کوی شهید قطان و یا تماس با شماره های ۵۵۴۴۶۳۲۳-۵۵۴۶۴۴۴۵، شعبه دو خواهران به آدرس سه راه مدرس، ابتدای خیابان مفتح، کوچه شهید قسمت کننده و یا تماس با شماره های ۵۵۵۷۹۵۷۱-۵۵۵۴۲۱۰۶، شعبه سه خواهران به آدرس خیابان ملا حبیب اله، چهارراه امام جواد علیه السلام و یا تماس با ۵۵۲۲۵۸۹۱-۵۵۲۴۰۱۰۹ جهت ثبت نام اقدام نمایند.

لازم به ذکر است برادران علاقه مند می توانند جهت نام نویسی به دبستان پسرانه قرآنی جنت به آدرس میدان درب عطا، ابتدای خیابان غیاث الدین جمشید و یا به شعبه یک برادران به آدرس میدان کمال الملک، کوچه بازار رضا  مراجعه و یا تماس با شماره ۰۹۱۳۵۹۶۴۱۵۷-۵۵۴۷۲۸۰۱ تماس حاصل نمایند. 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا