اخباراخبار ویژهمسابقاتواحد آموزش

آغاز ثبت نام نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از 10 دی ماه 99

ثبت نام اینترنتی نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از 10 دی ماه 99 در سه موضوع اصلی آغاز شده و تا 30 دی ماه ادامه دارد.

حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به آغاز ثبت نام اینترنتی این آزمون از 10 دی ماه 99 ‌گفت: ثبت نام تا 30 دی ماه سال جاری ادامه دارد و همزمان ویرایش تمامی اطلاعات ثبت شده به جز کد ملی داوطلب ممکن است.

وی افزود : موسسه امیرالمومنین (ع) کاشان که در پنج دوره متوالی این آزمون ها از سال 92 تا 96 به عنوان «موسسه برتر در کشور » و همچنین به عنوان «موسسه فعال» این شهرستان با بیشترین آمار ثبت نامی معرفی شده است آمادگی ثبت نام از عموم علاقه مندان را دارد.

حجت الاسلام حسن زاده خاطرنشان ساخت: این آزمون در سه موضوع اصلی و در 14 رشته مختلف شامل حفظ قرآن کریم (9 رشته)، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم (2 رشته)، معارف اهل بیت (علیهم السلام) (3 رشته) برگزار می شود.

وی همچنین با ابراز خرسندی از افزوده شدن رشته حفظ و مفاهیم نهج البلاغه و صحیفه سجادیه به آزمونهای سراسری گفت: علاقه مندان به کتاب شریف نهج البلاغه نیز می توانند بر اساس نامه 31 نهج البلاغه در این آزمون شرکت نمایند.
حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به برگزاری غیر حضوری آزمون نهایی در نیمه اول اسفند ماه 99 اظهار کرد:  به نفرات برگزیده آزمون جوایز ارزشمندی به قید قرعه از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا خواهد شد.
لازم به ذکر است برادران و خواهران می توانند جهت ثبت نام به شعبه مرکزی این موسسه واقع در میدان کمال الملک،جنب بازار رضا (ع) ،کوچه شهید تقی زاده مراجعه یا با شماره تلفن 03155472801 و 09054637003 تماس حاصل نمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا