اخبارمسابقات

اختتامیه مسابقات نهج البلاغه محور

اختتامیه مسابقات نهج البلاغه محور موسسه امیرالمؤمنین (علیه السلام) با همکاری اداره آموزش و پرورش کاشان و آران و بیدگل، همزمان با آغاز فصل تابستان با حضور دردانه های علوی برگزار شد.

مجتبی حسن زاده گفت: اختتامیه مسابقات «ابرک» و «اول شخص خوشبخت» در سطح استان اصفهان با محوریت نهج البلاغه و با حضور شرکت کنندگانی در رنج سنی کودک و نوجوان از شهرهای اراک، خمین، بروجن و… برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه برنامه ریزی جهت برگزاری این مسابقات از بهمن ماه سال گذشته و با هدف جذب کودکان و نوجوانان و آشناسازی اثر بخشی نهج البلاغه در زندگی آنان صورت گرفت‌؛ ادامه داد: مسابقه ابرک با دو موضوع رعایت ادب و مهدویت که برگرفته از خطبه 100 و حکمت پنج نهج البلاغه بود؛ ویژه دانش آموزان پایه اول تا ششم ابتدایی با محورهای نقاشی و طراحی، سخنرانی، شعرخوانی یا قصه گویی، نمایش عروسکی و تولیدات رسانه ای به دو شکل مجازی و حضوری انجام شد.

مدیر عامل موسسه امیرالمؤمنین (ع) افزود: ارسال آثار در مسابقه
” اول شخص خوش بخت” نیز ویژه دانش آموزان هفتم تا دوازدهم با موضوعات دنیایی به سلیقه خدا و هویت که برگرفته از خطبه 100 و نیز حکمت 149 نهج البلاغه بود؛ تا 15 اسفند ماه سال گذشته به دو شکل مجازی و حضوری صورت گرفت.

حسن زاده در پایان با اشاره به این که امیدوار است این مسابقات در سال های آتی در سطح کشوری برگزار شود‌؛ اذعان کرد: از برگزیدگان این مسابقات با نام «دردانه های علوی» با اهدای هدایای ویژه در مراسم اختتامیه تجلیل شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا