اخبارمرکزی

آغاز نصب پلاک خانه های نهج البلاغه به مناسبت دهه ولایت در کاشان

به گزارش مجتبی حسن زاده مدیرعامل موسسه امیرالمومنین علیه السلام کاشان، تا کنون بیش از ۱۱۰ خانه نهج البلاغه در کشور شروع به فعالیت نموده اند.


این طرح که از کاشان و با همت موسسه امیرالمومنین (ع)، از میلاد امام حسن (ع) در منزل شهیدان بارفروش با حضور آیت الله سلیمانی امام جمعه این شهرستان، افتتاح شد، از سراسر کشور اسلامی ایران و حتی سایر کشور ها از جمله اسپانیا، پاکستان و فرانسه مورد استقبال شیعیان قرار گرفته است.

مجتبی حسن زاده، حافظ کل قرآن کریم و نهج البلاغه ضمن دعوت از مردم ولایی ایران برای پیوستن به این طرح مردمی افزود: گسترش کلام امیرالمؤمنین علیه السلام از واجباتی است که باید بصورت مردمی و با همین دورهمی های ساده در منازل گسترش یابد.

وی همچنین اشاره کرد: موسسه امیرالمومنین علیه السلام حمایت های لازم جهت تامین اساتید و مربیان نهج البلاغه را برای این منازل، برگزاری دوره های ویژه تربیت مربی خانه های نهج البلاغه جهت پشتیبانی و پوشش منازل، پلاک ویژه خانه های نهج البلاغه را برای آشنایی رهگذران با این خانه های نورانی و سایر امکانات لازم برای برپایی هرچه بهتر این دورهمی های نهج البلاغه فراهم خواهد کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا