اخبار

مراسم رو نمایی از کتاب «کتاب نگو، نقل و نبات آوردیم»

مراسم رو نمایی کتاب کودک با محوریت نهج البلاغه و با نام «کتاب نگو نقل و نبات آوردیم» توسط موسسه امیرالمؤمنین (ع) در کاشان؛ پایتخت نهج البلاغه طی هفته پایانی خرداد ماه انجام شد.

 

مدیر عامل موسسه امیرالمؤمنین(ع) کاشان با اشاره به اینکه انتشار این کتاب در آستانه عید غدیر خم صورت می گیرد؛ گفت: رونمایی این اثر همزمان با مراسم اختتامیه مسابقات «ابرک و اول شخص خوش بخت» با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان؛ «آیت الله حسینی» و سایر مسئولين کاشان و آران و بیدگل در سالن” تالارشهر” پایتخت نهج البلاغه برگزار شد.

حسن زاده ادامه داد: بیش از 10 سال است که مربیان موسسه امیرالمومنین (ع) حکمت های نهج البلاغه را برای کودکان تدریس می‌کنند و حکمت های ذکر شده در این کتاب، تنها بخشی از 40 حکمت آموزشی مربیان این موسسه است.

وی با اشاره به وجود گمان های نادرستی مثل اینکه مخاطبین کتاب نهج البلاغه تنها بزرگسالان و متخصصین دینی هستند؛ افزود: چراغ راه ما نامه 31 این کتاب شریف از امام علی (ع) خطاب به فرزند خویش امام حسن(ع) است که می فرماید؛ «وجود نوجوانان زمین بایری است که هر چه در آن بکاری می روید». 

مدیر عامل موسسه امیرالمؤمنین (ع) کاشان در پایان ضمن اشاره به اینکه کتاب مذکور در 1000 نسخه منتشر خواهد شد؛ تصریح کرد: سراینده اشعار این کتاب شاعر به نام کشور «مهری ماهوتی»است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا