اخبارهیئت حافظان قرآن و نهج البلاغه

شادیانه خودرویی عیدغدیر

کاروان شادیانه خودرویی به مناسبت عید سعید غدیر، توسط موسسه امیرالمومنین علیه السلام در کاشان روز جمعه انجام شد.

با توجه به در نظر گرفتن موج جدید کرونا در کشور، موسسه امیرالمومنین علیه السلام کاشان در روز جمعه با برپایی جشنی با عظمت بصورت کاروان شادیانه خودرویی با رعایت پروتکل های بهداشتی، رسالت خویش را جامه عمل پوشاند.
بزرگداشت غدیر از جمله اعمال مهم شیعیان است که این موسسه با ایجاد شوری کم نظیر در شهرستان کاشان با راه اندازی بیش از ۵۰۰ خودروی مزین به پرچم نام زیبای امام علی علیه السلام، گل های طبیعی و بادکنک های رنگی بصورت کاروان شادیانه این مهم را به سرانجام رساند.

مسیر این کاروان از میدان جهاد آغاز و به پارک بام شهر کاشان منتهی میشد.همچنین خادمین قرآن و نهج البلاغه در پارک بام شهر جشنی تدارک دیده بودند که از جمله برنامه های آن مولودی خوانی، اجرای گروه تواشیح صراط و نورافشانی نیز بود.

گفتنی‌ست موسسه امیرالمومنین علیه السلام کاشان با سابقه ۱۷ سال فعالیت موثر در حوزه تبلیغ و ترویج فرهنگ قرآن و نهج البلاغه، موفق به تربیت بیش از ۵۰ حافظ کل نهج البلاغه برای اولین بار در جهان تشیع، تاسیس مدارس قرآنی جنت، کسب افتخار موسسه برتر در ۵ سال متوالی، برگزاری دوره های محوری تربیت مربی و برگزار کننده بزرگترین مراسمات مذهبی در سطح شهرستان است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا