اخبار

ثبت نام اولین دوره غیر حضوری تربیت مربی قرآنی کودک

ثبت نام اولین دوره غیر حضوری تربیت مربی قرآنی کودک توسط موسسه امیرالمومنین علیه السلام کاشان آغاز شده و تا ۳۱ تیر ماه ۹۹ ادامه دارد.

حجت الاسلام حسن زاده گفت: ثبت نام اولین دوره غیر حضوری تربیت مربی قرآنی کودک در سه بخش مقدماتی ، تکمیلی و پیشرفته به صورت همزمان ویژه بانوان سراسر کشور با هدف ارتقا سطح کیفی و کمی برنامه های آموزشی قرآنی انجام می شود.

وی با اشاره به تدریس استاد مهدی فاضلی، فعال کشوری در زمینه کودک در این دوره گفت: نویسندگی، کارشناس تکنولوژیست آموزشی ، کارشناسی ارشد روانشناسی ، دارنده پنج رتبه اول جشنواره ملی شیوه های نوین آموزشی قرآن و نماز به کودکان در کشور و سابقه بیش از ۵۴۰ دوره تخصصی در کل کشور ، بخشی از رزومه این استاد است.

حجت الاسلام حسن زاده آخرین مهلت ثبت نام این دوره را ۳۱ تیر ماه ۹۹ اعلام کرد و افزود: این دوره به مدت ۳۶ ساعت آموزشی و طی ۱۸ جلسه به صورت مجازی برگزار می شود.

حجت الاسلام حسن زاده همچنین الفبای یک دقیقه ای ، روخوانی با رنگ آمیزی ، زنگ دوستی ، کودک باهوش ، کارگاه مقابله با بدرفتاری کودک ، کودک قانونمند ، حل مسئله ، خودآگاهی ، همدلی ، ارتباط بین فردی ، کاهش هیجانات منفی ، خلاقیت ، مدیریت استرس ، تفکر نقاد ، تصمیم گیری و تصمیم سازی را از عناوین دروس دوره برشمرد و افزود: در پایان این دوره آزمون برگزار می شود و به شرکت کنندگانی که حد نصاب امتیاز لازم را به دست آورند گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.
لازم به ذکر است علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر و یا ارسال عدد ۶ به سامانه ۱۰۰۰۲۴۸۰۰ و یا تماس با شماره تلفن های ۰۳۱۵۵۵۷۹۵۷۱ و ۰۳۱۵۵۵۴۲۱۰۶ و ۰۹۱۳۶۵۷۹۹۰۸، جهت ثبت نام اقدام نمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا